با توجه به تنوع و تعدد روزافزون فعالیت‌ها و رویدادهای حوزه کودک و نوجوان، شادیرو بر آنست تا بستری برای اطلاع‌رسانی و گردآوری این خدمات محیا سازد. هدف شادیرو فراهم آوردن فرصتی برابر برای کلیۀ موسسات و مربیان مجرب و حرفه‌ای است تا با اشتراک‌گذاری دانش و مهارت‌های خود به ارتقاء آگاهی والدین و رشد و پرورش آینده‌سازان ایران بپردازند.

شادیرو شامل چه بخش هایی است؟


رویدادهای حوزه کودک

وبسایت شادیرو در فاز اول با امکاناتی نظیر اطلاع رسانی، جستجو و خرید و فروش رویدادهای حوزۀ کودک و نوجوان، آغاز به کار نموده است. در این پلتفرم از طرفی موسسات و مربیان مجرّب کودک می توانند به اطلاع رسانی کارگاه ها و رویدادهای آموزشی و تفریحی خود پرداخته و رویداد مدنظر خود را به فروش برسانند و از سوی دیگر، والدین و مربیان کودک قادر خواهند بود در راستای نیازها و دغدغه های خود به جستجو و خرید رویدادها و خدمات بپردازند.

اخبار و مقالات حوزه کودکان

بخش «بلاگ» سایت شادیرو در تلاش است، به منظور ارائه ی دانش روز و ارتقاء آگاهی جامعه در زمینۀ کودک، مقالاتی باکیفیت و برآمده از دغدغه ها و نیازهای والدین و فعالان حوزۀ کودک منتشر نماید.

برگزاری وبینارهای تخصصی

شادیرو با همکاری کارشناسان حوزه کودک اقدام به برگزاری وبینارهایی در زمینه پرورش کودک برای ارتقای سطح آگاهی والدین و مربیان کودک خواهد نمود.

سوالات متداول


از آخرین رویدادها مطلع شوید.